•  +38 (044) 290-80-16
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар подій

В Києві пройде Школа практичної журналістики

x
Від Субота 27 Лютий 2016
До Неділя 28 Лютий 2016

27-28 лютого 2016 року в Києві стартує третій лекторій Школи практичної журналістики. Цього разу всі слухачі зможуть вдосконалити свої навички або отримати нові знання в двох сферах: телевізійній журналістиці – модуль “Тележурналістика” та роботі з текстами – модуль “Тексти”.

Як запустити власний проект на телебаченні, чим відрізняються західні та вітчизняні стандарти тележурналістики та як знімати реаліті-шоу і емоційні ролики для українських брендів – про це та багато іншого можна дізнатися на модулі «Тележурналістика» (27 лютого).

Модуль «Тексти» (28 лютого) допоможе навчитися писати казки та сценарії, створювати якісний контент для різної цільової аудиторії і пояснить основні принципи жанру “інтерв’ю”.

Вчитися легко!

Реєстрація та умови навчання на сайті http://www.journalism.in.ua

Місце розташування : Київ
Контакти : http://www.journalism.in.ua

Назад

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

university building

ГО "Український освітній клуб" (скорочено - УОК) - некомерційна, неурядова громадська організація, основною метою якої є втілення інноваційних освітніх проектів.

На сьогоднішній день УОК є ексклюзивним представником проекту International Study Cards на всій території України.

ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ КЛУБ» впроваджує програму розвитку партнерської мережі для співпраці в міжнародних проектах розвитку освіти і культури в нашій країні. 

        ДОКЛАДНО

FB

Календар подій