•  +38 (044) 290-80-16
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар подій

Виставка плакатів Соня Делоне 130

x
Четвер 25 Лютий 2016 06:00pm - 07:00pm

25 лютого 2016 року, о 18:00 в ІЗОЛЯЦІЇ відкриється виставка плакатів Соня Делоне 130 на честь ювілею всесвітньо відомої мисткині. На виставці, організованій фондом ІЗОЛЯЦІЯ за підтримки асоціації дизайнерів-графіків 4-й Блок та студіїГрафпром, зібрано роботи сучасних дизайнерів з усього світу.

14 листопада 2015 року виповнилося 130 років з дня народження Соні Делоне (1885-1979) – видатної художниці та дизайнерки ар-деко, яка народилася й провела дитинство в Україні. У своїх мемуарах Соня Делоне часто зізнавалась, що її любов до яскравих кольорів корениться у спогадах з дитинства, зокрема образах українського весілля.

На початку листопада асоціація 4-й Блок оголосила міжнародну плакатну акцію Соня Делоне 130, покликану вшанувати внесок мисткині у світове мистецтво та дизайн. За місяць було отримано близько 200 плакатів від українських та зарубіжних дизайнерів, з яких було відібрано понад 50 найкращих, які й будуть показані в ІЗОЛЯЦІЇ.

Виставка проходитиме за адресою: Київ, вул. Набережно-Лугова, 8, третій поверх.

Місце розташування : вул. Набережно-Лугова, 8, третій поверх, Київ, Україна

Назад

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

university building

ГО "Український освітній клуб" (скорочено - УОК) - некомерційна, неурядова громадська організація, основною метою якої є втілення інноваційних освітніх проектів.

На сьогоднішній день УОК є ексклюзивним представником проекту International Study Cards на всій території України.

ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ КЛУБ» впроваджує програму розвитку партнерської мережі для співпраці в міжнародних проектах розвитку освіти і культури в нашій країні. 

        ДОКЛАДНО

FB

Календар подій