•  +38 (044) 290-80-16
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар подій

Міжнародний фестиваль “Співокрай” кличе таланти

x
Від П’ятниця 19 Лютий 2016
До Неділя 21 Лютий 2016

19-21 лютого в Запоріжжі відбудеться Міжнародний Вокальний Фестиваль “Співокрай”, переможців якого почує не тільки Україна, але й вся Європа та світ в ефірах більшості онлайн- і діапазонних радіостанцій, а його маленькі абсолютні переможці також отримають можливість безкоштовно відпочити влітку 2016 в дитячих оздоровчих таборах.

Окрім того, володар чи володарка статусу Гран-Прі “Співокраю” також отримає новенький iPhone!

Програма “Співокраю” буде дуже насиченою:
– 19 лютого – живе конкурсне прослуховування вокалістів,
– 20 лютого – святковий Гала-Концерт “Співокраю” (фінал конкурсу), благодійний ярмарок, виставка позитивних фото та малюнків, безкоштовні творчі майстер-класи, конкурси з подарунками та нагородження переможців Національної премії “Орден добра”
– 21 лютого – екскурсійна програма для абсолютних фіналістів проекту

Міжнародний благодійний вокальний фестиваль “Співокрай” – великий конкурсний проект, який покликаний допомогти всім, хто полюбляє та професійно займається вокалом через конкурс досягти великих звершень на рівні вітчизняної й іноземних сцен, поспілкуватись з метрами вітчизняної та зарубіжної вокальної педагогіки, обмінятись якісним професійним досвідом поміж конкурсантами.

Співокрай організовано й реалізовується Молодіжною організацією “Наше щасливе життя” за інформаційно-організаційної підтримки профільних держструктур і міністерств України.

Місце розташування : Запоріжжя, Україна

Назад

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

university building

ГО "Український освітній клуб" (скорочено - УОК) - некомерційна, неурядова громадська організація, основною метою якої є втілення інноваційних освітніх проектів.

На сьогоднішній день УОК є ексклюзивним представником проекту International Study Cards на всій території України.

ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ КЛУБ» впроваджує програму розвитку партнерської мережі для співпраці в міжнародних проектах розвитку освіти і культури в нашій країні. 

        ДОКЛАДНО

FB

Календар подій